خرید موتور چهار چرخ atv

  شماره تماس : 09197936151

ایمیل : info@motor-4charkh.ir

             

موتور4چرخ

آیا به دنبال هیجان و پیش افتادن از رقبا در مسابقه های ATV هستید؟

شرکت یاماها جدیدترین محصول مسابقه ای خود با نام  YFM700R Special Edition را به شما معرفی می کند.

 

موتوری که مشاهده میکنید ، بهترین موتورچهار چرخ مسابقه ای در رنج موتورهای مسابقه ای یاماها لقب گرفته است که از موتوری با تکنولوژی پیشرفته و شاسی به روز شده بهره می برد که این امکانات ، به شما قدرت بیشترین بهره گیری را برای انجام مسابقه می دهد.

 

به همت متخصصین شرکت بزرگ یاماها ، این موتور از نظر کمتر شدن جذب شوک های مسیر و کنترل بیشتر در حین مسابقه ، بسیار ایده آل و کار آمد ساخته شده است.
همچنین پیستون های جدید و سر سیلندر به نسبت تراکم بالاتر ، میل بادامک و کمک جدید که قدرت موتور را 10% افزایش داده است.

 

از مشخصات فنی این موتور ATV به موارد زیر می توان اشاره کرد :

نوع موتور : 686 سی سی با تک سیلندر 4 زمانه

سیستم خنک کنند : مایع

سیستم انتقال : 5 دنده و معکوس، کلاچ multiplate مرطوب

سیستم چرخ ها : دو چرخ متحرک 

سیستم سوخت : تزریق سوخت الکترونیکی، بدنه دریچه گاز تکی، MIKUNI 44 EHS

سیستم روغن : Dry sump

نسبت تراکم : 1 : 10.0

ازکاربردهای این موتور4چرخ ها اشاره میکنیم به:

 

همه کاره بودن این وسیله باعث شده بتواند در اکثر محیط‌های طبیعی مورد استفاده قرار بگیرد. از کاربردهای موتورهای چهارچرخ می‌توان به انجام امور مختلف در مزارع، رسیدگی به امور در دامداری‌ها، انتقال تنه‌های درخت در محیط‌های چوب‌بری، کمک به حمل تجهیزات در طبیعت گردی و انتقال ملزومات کمپینگ نام برد. البته به خاطر امکان عبور این وسیله نقلیه از موانع و مسیرهای صعب العبور، نیروهای نظامی و ارتش‌ها نیز از این وسیله بی‌بهره نمانده‌اند. همچنین همه کاره بودن این وسیله باعث می‌شود تا آفرود بازان نیز از طرفداران پروپاقرص این موتور جذاب باشند. اگر به آفرود علاقمندید و از عاشقان ماشین سواری در کوه، کویر، بیایان و خارج از شهر هستید، پیشنهاد میکنیم مقاله‌ی هیجان‌انگیزی که در مورد آفرود و آفرودسواری نوشتیم مراجعه کنید. از سوی دیگر نیرو های پلیس برای گشت زنی و انجام عملیات خود در مناطق کوهستانی، موتور های چهار چرخی را بنا به نیاز خود استفاده می کنند. در مناطق سردسیر از این موتورها، به عنوان ماشین برف روب نیز بهره می‌برند. همچنین آتش نشانان برای اطفاء حریق و دسترسی به مناطق صعب العبور از موتور های چهارچرخ آتش نشان کمک می‌گیرند.نوع امدادی این وسیله نیز جهت استفاده امداد گران و پزشکان به عنوان خودروی امدادی در کمپ‌های مختلف کاربرد دارد.

موتور4چرخ

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group